Выбери свои критерии отбора, заполни всю необходимую информацию и получи лучшее предложение

Вибери найбільш підходящий кредит

1. 100% кредити онлайн

2. Швидко і просто

3. Отримай гроші


1.Більш тривалі терміни повернення і низькі відсотки

Перевага споживчого кредиту: компанії пропонують отримати кредити з більш тривалими термінами повернення та низькими відсотками. Споживчий кредит можна оплачувати по частинах - на скільки місяців зайняв, стільки платежів повинен здійснити.

2.Получі гроші

Завдяки сучасним технологіям подати заявку на споживчий кредит можна онлайн. Кредитор, отримавши заявку, розглядає її, і якщо необхідна додаткова інформація, зв'язується з клієнтом. Якщо відповідь позитивна, то необхідно підписати договір.
 
Гроші клієнт отримає протягом одного робочого дня після підписання договору.

3.Полезно знати

  1. Додатково кредитор може вимагати довідки та / або виписку з банківського рахунку.
  2. Договір споживчого кредиту необхідно підписати особисто у кредитора або його партнера.
  3. Споживчий кредит онлайн видають клієнтам постійними доходами.
  4. У будь-який час можливе дострокове розірвання кредитного договору і кредитор може не застосовувати додаткову плату.

4.Потребітельскіе кредити

Споживчий кредит доступний до 100 000 грн. з терміном повернення до 12 місяців.

5.Сравненіе споживчих кредитів з реальними витратами

Кредитні компанії кожного клієнта оцінюють індивідуально, тому витрати можуть, трохи відрізнятися. За основу порівняння кредиторів використовується інформація з домашніх сторінок кредиторів споживчих кредитів, їх пропозицій і послуг, що надаються.
 
Конкретні, детальні і пояснюють відповіді на питання, що цікавлять клієнтів (наприклад, вказівки за простроченими платежами, вказівки по недосконалим платежах, кодекс діяльності і політика з відповідального кредитування, розкриття платежів, в тому числі річні процентні ставки, політика відновлення, контактна інформація та ін.) , доступні на домашній сторінці конкретного постачальника послуг.

6.Всегда безкоштовно і для всіх цілей

Порівняння цін споживчого кредиту надається 100% безкоштовно і підходить для всіх аудиторій старше 18 років, для будь-яких цілей. Отримай пропозиція споживчого кредиту, для здійснення великої покупки, на непередбачені медичні витрати, для оплати навчання та / або для придбання великих товарів.

Кредити Онлайн пропонує швидко і просто вибрати кредит в Інтернеті.

Споживчі кредити передбачені для кожного, хто бажає поліпшити якість життя. Використання споживчого кредиту дозволяє втілити плани, для яких необхідна певна грошова сума, наприклад: для придбання побутової техніки, електротоварів, комп'ютерної техніки, будівельних матеріалів, товарів для спорту та відпочинку, подорожей, а так само погашення витрат на освіту і медичні послуги.
Невеликий кредит виданий на картку будь-якого банку в режимі онлайн. Після схвалення позики, гроші надходять на картку клієнта миттєво.
Кредит готівкою, в день звернення, для будь-яких цілей, можливо отримати тільки у фінансовій компанії. Взяти гроші в кредит готівкою можна без надання довідки про доходи, без поручителів, кредитної історії і застави.

Кредитна карта є універсальним інструментом для оплати товарів і послуг і отримання готівки в будь-якій точці світу. Подати заявку можна використовуючи пристрій з підключенням до Інтернету. Суму можна вибрати відразу всю або по частинах.

Багато небанківських кредиторів пропонують першу позику отримати без комісійної плати. Це означає те, що, повернути позику буде потрібно стільки скільки зайняв. Є можливість виплатити кредит за більш тривалий період часу згідно з графіком платежів, проте в цьому випадку будуть застосовані відсотки на комісійну плату або відсотки за продовження.
Для подачі заявки на позику, необхідно бути постійним жителем України у віці від 18 років і кредитна історія повинна відповідати вимогам кредитора. Необхідна банківська картка і активний номер мобільного телефону.
Для подачі заявки на кредит повинні бути регулярні доходи.
Для кредитів онлайн до 15 000 грн. документи не потрібні. У разі необхідності в довгостроковому кредиті може бути запрошена додаткова інформація та довідки, які є можливість завантажити (закачати) або надіслати ел. поштою.
Так. Якщо у Тебе є кредит в банку або іншій кредитній установі, Ти можеш подати заявку на новий кредит онлайн.
Подавши заявку на короткостроковий кредит, необхідно здійснити верифікацію банківської картки, якщо цього вимагає кредитор. Для довгострокових кредитів встановлена ​​плата за укладання договору та комісійна плата за використання кредиту.
Річна процентна ставка або РПС - це все загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках (плата за укладання договору, відсотки по кредиту, інші з кредитом пов'язані витрати).
Відповідь, звичайно, надається протягом 8-15 хвилин після отримання заявки на кредит, але не пізніше, ніж протягом 1 робочого дня.

У позиці може бути відмовлено, якщо в регістрі боржників зазначений не виплачений попередній кредит або є прострочена оплата за кредитом, причини відмови пов'язані з внутрішньою політикою підприємства по оцінці заявок на кредит.

Гроші підучити протягом 8-15 хвилин після розгляду і затвердження заявки на кредит, якщо банківський рахунок позичальника і кредитора знаходяться в одній кредитній установі. Якщо рахунки знаходяться в різних банках, то перерахування може зайняти більше часу, навіть до трьох днів.
Кредит можна виплатити достроково, звернувшись до кредитора.
Звернись до кредитору, для того, що б знайти краще рішення проблеми.