KreditiOnline logo smallKreditiOnline logo
KreditiOnline homepage image

Популярні кредити в Інтернеті

Бажана сума:

500 ₴25 000 ₴
Відсотки:
30
Сума до повернення:
10030

Підвищена безпека даних

* Безвідсотковий кредит 2000 грн., відсотки 6 грн., сума до оплати складе 2006 грн., APR 3,65%. Кредит у розмірі 5000 грн на 90 днів, при цьому комісія становитиме 450 грн та загальні витрати на кредит становитимуть 5450 грн., РПС - 35,99%.

Прохання ввести номер телефону

Новим клієнтам - підтвердіть свій номер. Потрібно підтвердити номер телефону, введіть код отриманий у СМС. Зареєстрованим клієнтам - введіть номер телефону.

100% кредити онлайн
100% кредити онлайн

Мінімальна кількість формальностей

Швидко і просто
Швидко і просто

Простий онлайн процес заявки

Отримай гроші
Отримай гроші

Гроші на ваш рахунок

Як отримати кредит?

1
Подання заявки

Створіть свій аккаунт, оберіть необхідні налаштування та заповніть відповідну форму.

2
Підтвердження запиту

Рішення буде прийнято протягом кількох хвилин після подання.

3
Надходження коштів

Після підтвердження гроші автоматично зараховуються на ваш рахунок.

Завдяки зручному інтерфейсу та широкому спектру представлених послуг, я зміг знайти найвигідніші пропозиції за лічені хвилини. Інформація на сайті детальна та зрозуміла, що допомагає зробити правильний вибір. Цей ресурс став моїм надійним помічником у пошуку найкращих угод.

Олександра author
Олександра
Додаткова комісійна плата (Additional Associated Fees)

Багато або всі продукти, що пропонуються, є нашими партнерами, від яких ми можемо отримувати винагороду. Це може вплинути на розташування пропозицій і те, чи буде продукт включений у порівняння. Однак це не впливає на наші рейтинги.

Крім очевидних витрат, таких як відсотки та виплати, таких як відсотки та виплати по поверненню, можуть бути і приховані виплати, що в кінцевому підсумку може зробити позику дорожчою, ніж здається на перший погляд. Ці приховані витрати не завжди очевидні і можуть приймати різні форми.

Однією з найпоширеніших прихованих витрат є плата за обробку. Деякі кредитні установи стягують плату за розгляд заявки на кредит, яка додається до суми кредиту та процентів. Хоча ця практика у багатьох країнах піддається критиці та іноді обмежується законом, але важливо враховувати її з урахуванням кредиту.

Страхові премії, особливо зі страхування залишкової відповідальності, також є проблемою, яку часто не беруть до уваги. Ці страховки призначені для захисту позичальника та кредитора, якщо позичальник не може обслуговувати кредит з певних причин, таких як хвороба чи безробіття. Проте витрати на таке страхування можуть бути високими і можуть значно збільшити витрати на кредит.

Якщо позичальник хоче погасити кредит достроково, можуть застосовуватися штрафи за дострокове погашення. Ці збори мають компенсувати втрачені кредиторами відсоткові доходи.

Крім того, може стягуватися спеціальна плата за повернення. Хоча деякі кредитні угоди пропонують можливість спеціального погашення без додаткових плат, інші кредитори можуть стягувати комісію.

На загальні витрати по кредиту може вплинути також коригування відсоткової ставки за відсотковими кредитами, що змінюються. Якщо базова процентна ставка зростає, вартість кредиту також зростає.

Тому позичальникам дуже важливо ретельно вивчити всі аспекти кредитної угоди, враховуючи не лише номінальну відсоткову ставку, а й будь-які додаткові збори та виплати, щоб отримати реальне уявлення про загальні витрати по кредиту.