Поширені запитання

Кредити Онлайн пропонує швидко і просто вибрати кредит в Інтернеті: швидкі кредити, кредити на картку, кредити готівкою, споживчі кредити, автолізинг, кредитна картка. Кредити онлайн це один з найпопулярніших видів не банківських кредитів. Кредити можна оформити онлайн, в середньому протягом 8-15 хвилин, можна отримати гроші на банківську картку, рахунок або готівкою.

Споживчі кредити передбачені для кожного, хто бажає поліпшити якість життя. Використання споживчого кредиту дозволяє втілити плани, для яких необхідна певна грошова сума, наприклад: для придбання побутової техніки, електротоварів, комп'ютерної техніки, будівельних матеріалів, товарів для спорту та відпочинку, подорожей, а так само погашення витрат на освіту і медичні послуги.
Невеликий кредит виданий на картку будь-якого банку в режимі онлайн. Після схвалення позики, гроші надходять на картку клієнта миттєво.
Кредит готівкою, в день звернення, для будь-яких цілей, можливо отримати тільки у фінансовій компанії. Взяти гроші в кредит готівкою можна без надання довідки про доходи, без поручителів, кредитної історії і застави.

Кредитна карта є універсальним інструментом для оплати товарів і послуг і отримання готівки в будь-якій точці світу. Подати заявку можна використовуючи пристрій з підключенням до Інтернету. Суму можна вибрати відразу всю або по частинах.

Багато небанківських кредиторів пропонують першу позику отримати без комісійної плати. Це означає те, що, повернути позику буде потрібно стільки скільки зайняв. Є можливість виплатити кредит за більш тривалий період часу згідно з графіком платежів, проте в цьому випадку будуть застосовані відсотки на комісійну плату або відсотки за продовження.
Для подачі заявки на позику, необхідно бути постійним жителем України у віці від 18 до 75 років і кредитна історія повинна відповідати вимогам кредитора. Необхідна банківська картка і активний номер мобільного телефону.
Для подачі заявки на кредит повинні бути регулярні доходи.
Для кредитів онлайн до 15 000 грн. документи не потрібні. У разі необхідності в довгостроковому кредиті може бути запрошена додаткова інформація та довідки, які є можливість завантажити (закачати) або надіслати ел. поштою.
Так. Якщо у Тебе є кредит в банку або іншій кредитній установі, Ти можеш подати заявку на новий кредит онлайн.
Подавши заявку на короткостроковий кредит, необхідно здійснити верифікацію банківської картки, якщо цього вимагає кредитор. Для довгострокових кредитів встановлена ​​плата за укладання договору та комісійна плата за використання кредиту.
Річна процентна ставка або РПС - це все загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках (плата за укладання договору, відсотки по кредиту, інші з кредитом пов'язані витрати).
Відповідь, звичайно, надається протягом 8-15 хвилин після отримання заявки на кредит, але не пізніше, ніж протягом 1 робочого дня.

У позиці може бути відмовлено, якщо в регістрі боржників зазначений не виплачений попередній кредит або є прострочена оплата за кредитом, причини відмови пов'язані з внутрішньою політикою підприємства по оцінці заявок на кредит.

Гроші підучити протягом 8-15 хвилин після розгляду і затвердження заявки на кредит, якщо банківський рахунок позичальника і кредитора знаходяться в одній кредитній установі. Якщо рахунки знаходяться в різних банках, то перерахування може зайняти більше часу, навіть до трьох днів.
Кредит можна виплатити достроково, звернувшись до кредитора.
Звернись до кредитору, для того, що б знайти краще рішення проблеми.

Річна процентна ставка або РПС - це все загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках (плата за укладання договору, відсотки по кредиту, інші з кредитом пов'язані витрати).
Max РПС 1095%
Строк 62 дні - 3 роки
Приклад: 4000 грн. на 3 місяці, комісія 5610 грн., загальні витрати на позику становлять 9610 грн., APR 730%.

Поставтеся до отримання та погашення кредиту відповідально!