Выбери свои критерии отбора, заполни всю необходимую информацию и получи лучшее предложение

Вибери найбільш підходящий кредит

1. 100% кредити онлайн

2. Швидко і просто

3. Отримай гроші


Чому кредит онлайн? Вам не потрібно йти в банк, щоб отримати кредит. Це можна зробити простим способом в Інтернеті. Виберіть кредитора, заповніть заявку та отримаєте гроші на свою банківську картку, рахунок або готівкою.


Порівняння кредитів є по всій Україні 24/7


Швидко

  • В основному у кредиторів в Інтернеті процес підтвердження заявок на кредит автоматизований. Це означає, що після подачі заявки на кредит, гроші ви зможете отримати протягом декількох хвилин.

Як це працює?

  • Виберіть кредитора. В середньому для порівняння пропонується 15 і більше кредиторів. Більшість кредиторів пропонують перший кредит під процентну ставку 0,01%. Наприклад, позичивши 1000 гривень доведеться повернути ~ 1002 гривні. Більше інформації на сайті кожного кредитора.
  • Після вибору кредитора необхідно заповнити невелику анкету на веб-сайті кредитора. Це займе дуже мало часу.
  • Отримайте підтвердження. Рішення про видачу кредиту буде прийнято протягом декількох хвилин.
  • Отримайте гроші. Якщо рішення буде позитивним, гроші отримаєте на свою банківську карту або рахунок протягом декількох хвилин.

Що необхідно?

Для подачі заявки на кредит, немає необхідності в величезній кількості документів.

  • Повинно бути не менше 18 років, український паспорт і ІПН. Для онлайн кредитів немає необхідності в довідці про доходи.
  • Підійде будь-яка українська банківська картка.
  • Необхідний мобільний телефон.
Гроші на картку можна отримати протягом 15 хвилин, якщо рахунок клієнта і рахунок кредитної компанії знаходиться в одному банку, якщо в різних банках, то протягом одного робочого дня.
Переваги кредитів онлайн: компанії пропонують отримати кредити з низькими відсотками і невеликими витратами. Наприклад, новим клієнтам безвідсотковий кредит 0,01%.

Кредитні компанії кожного клієнта оцінюють індивідуально, в зв'язку з цим витрати можуть трохи відрізнятися. У порівнянні кредиторів за основу використовується інформація з домашніх сторінок кредиторів, їх пропозиції та надані ними послуги.

Конкретні і детальні, пояснювальні відповіді на питання, що цікавлять клієнтів  (інструкція за простроченими платежами, інструкція по нездійсненим платежам, кодекс діяльності і політика про відповідальне кредитування, всі витрати по кредиту, в тому числі річні процентні ставки, політика відновлення, контактна інформація і т.д .) доступні на домашній сторінці кожного конкретного постачальника послуг.

Виплачуючи перший кредит одному з кредиторів, клієнти автоматично стають учасниками програми лояльності з подальшими знижками на кредит від 5% до 100%. Більше інформації про правила лояльності на сайті кожного кредитора.
Для подачі заявки на кредит повинні бути регулярні доходи.
Для кредитів онлайн до 15 000 грн. документи не потрібні. У разі необхідності в довгостроковому кредиті може бути запрошена додаткова інформація та довідки, які є можливість завантажити (закачати) або надіслати ел. поштою.
Так. Якщо у Тебе є кредит в банку або іншій кредитній установі, Ти можеш подати заявку на новий кредит онлайн.
Подавши заявку на короткостроковий кредит, необхідно здійснити верифікацію банківської карти, якщо цього вимагає кредитор. Для довгострокових кредитів встановлена ​​плата за укладання договору та комісійна плата за використання кредиту.
Річна процентна ставка або РПС - це все загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках (плата за укладання договору, відсотки по кредиту, інші з кредитом пов'язані витрати).
Відповідь, звичайно, надається протягом 8-15 хвилин після отримання заявки на кредит, але не пізніше, ніж протягом 1 робочого дня.

У позику може бути відмовлено, якщо в регістрі боржників зазначений не виплачений попередній кредит або є прострочена оплата за кредитом, причини відмови пов'язані з внутрішньою політикою підприємства по оцінці заявок на кредит.

Кредит можна виплатити достроково, звернувшись до кредитора.
Звернись до кредитору, для того, що б знайти краще рішення проблеми.

Веб-сайт Kreditionline.com.ua не є кредитором і не видає кредити. У всіх кредиторів, щодо яких приведено порівняння, є відповідна ліцензія кредитної установи.

Поставтеся до отримання та погашення кредиту відповідально!